Допомога повинна спрямовуватися тим, хто її дійсно потребує!

За роки роботи підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА» встановлено 292 лічильники води безкоштовно.

Вже майже в кожній білоцерківській оселі встановлені прилади обліку водопостачання. Розумна економія-сучасна тенденція.  Але є й ті, хто досі не встановили лічильники в своїх квартирах.  Власників квартир, де не встановлені прилади обліку умовно можна розділити на дві категорії – на тих, хто ніколи про це не замислювався і на громадян, які і раді б встановити, але не можуть виділити на це кошти. Сплачувати по лічильнику вигідніше, ніж по нормі. Тому «БІЛОЦЕРКІВВОДА» йде назустріч малозабезпеченим родинам. На підприємстві розглядаючи кожну ситуація окремо знаходять рішення проблеми: в більшості випадків пропонують встановити лічильник в  розстрочку. Але, якщо бачать, що й ці кошти родині важко виділити на придбання лічильники, встановлюють безкоштовно. Це багатодітні родини, де фактично зареєстровано від 5 до 10 осіб, інваліди війни першої категорії та учасники бойових дій. Встановлення лічильників призведе до того, що ці сім’ї стануть платити за воду значно менше, насправді дуже корисна річ-споживач сплачує лише за використану воду.

В травні цього року підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» безкоштовно встановило лічильник пенсіонерці Ліні Мартинівні: «Дуже вдячна керівництву водоканалу за допомогу.  Приємно, що в наш складний час є ті, хто готові допомогти пенсіонерам, таким як я, і роблять це безкорисливо. Дякую за допомогу!»

Зі своє проблемою щодо встановлення лічильника звернулась й пані Олена. Комісія  розглянула  дане питання й вирішила позитивно. «Дякую за допомогу, мені приємно, що розглянули моє прохання та пішли на зустріч»,- говорить Олена.

прийом_заяви_на_безкоштовне_встановлення_лiчил_ника_(Ткачук_О.А._вул._I.Кожедуба,_155_кв.150)_(6)    прийом_заяви_на_безкоштовне_встановлення_лiчил_ника_(Ткачук_О.А._вул._I.Кожедуба,_155_кв.150)

В яких випадках однозначно можуть відмовити в установці лічильника? Якщо труби в  квартирі знаходяться в такому зношеному стані, що на них просто неможливо проводити таку роботу. На жаль, не всі люди розуміють, що встановити лічильники в таких умовах не можливо. Нерідко в квартирах не працюють вентилі, через що неможливо перекрити воду і, відповідно, відрізати трубу для установки лічильника. Тому в очікуванні майстра з лічильниками споживачам має сенс заздалегідь привести в порядок труби і запірну арматуру в своїй квартирі.