“БІЛОЦЕРКІВВОДА” святкує 1Вересня

1 ВЕРЕСНЯ – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.   На свято першого дзвоника “БІЛОЦЕРКІВВОДА” завітало в білоцерківські школи, які підприємство   підтримує вже кілька років.Свято першого дзоника пролунало в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19, де учнів від колективу ” “БІЛОЦЕРКІВВОДА”  привітала Тетяна Бойко,перший заступник директора.

IMG_2600   IMG_2598

IMG_2602    IMG_2597

Ще однією важливою подією для колективу “БІЛОЦЕРКІВВОДА” стало урочисте відкриття меморіальної дошки на честь пам’яті генерала-полковника Геннадія Воробйова в Білоцерківській загальноосвітній школі №7, в який він навчався. На нашому підприємстві працює батько Геннадія Петровича, Петро Миколайович Воробйов.

IMG_2604      IMG_2612

Чужих дітей небуває. У наш непростий час школа потребує підтримки, допомоги. Потребує мудрих, розумних людей, які завжди ідуть назустріч. Підприємство “БІЛОЦЕРКІВВОДА”  вважає, що благодійні традиції, які формувалися протягом віків, не втратили актуальності і в наш час, тому завжди з радістю допомогає дітям.