Викид хлору в атмосферу ліквідовано

Сьогодні, 20 вересня 2018 року, працівниками  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» було успішно ліквідовано викид хлору в атмосферу.

Підприємство “БІЛОЦЕРКІВВОДА” провело штабне об’єктове тренування на території цеху водоочисних споруд, на тему «Робота підрозділу цивільного захисту підприємства у разі виникнення виробничої аварії з викидом хлору в атмосферу, що до захисту працюючого персоналу і населення, яке проживає на прилеглій території».

«Метою штабного об’єктового тренування є удосконалення навиків в виконанні заходів цивільного захисту щодо захисту працюючого персоналу і населення, яке проживає поблизу, в виникнення виробничої аварії з викидом хлору в атмосферу, отримати практику в організації заходів цивільного захисту при виникненні виробничої аварії та управління формуваннями в ході виконання рятувальних та інших невідкладних робіт та одержати практичні навики в управлінні формуваннями. Тренування пройшло без ускладнень. Особовий склад формувань грамотно приймав рішення по локалізації викиду хлору в атмосферу»,- розповів начальник відділу  цивільного захисту  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Петро Воробйов.

viber 1

viber 3

viber 2

Одним із найбільш небезпечних речовин, на водоканалах є хлор, тому основною метою цього заходу є відпрацювання практичних навичок безпечної ліквідації наслідків можливих аварій

Завдяки злагодженим діям працівників «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  під час тренувань, в умовах, наближених до реальних, у короткі терміни було ліквідовано наслідки викиду хлору в атмосферу.