Шановні споживачі!

Повідомляємо, що з січня 2021 року для ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», як і для всіх водоканалів України, було встановлено нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Планово тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення в Україні мають переглядатися щороку.

Цього року, головні фактори підвищення тарифів – це зростання цін на електроенергію, на паливо (природний газ) та покупну теплову енергію, підвищення рівня мінімальної заробітної плати. Це дало поштовх для подорожчання чинників, які впливають на ріст тарифів й призвело до здорожчання усього спектру комунальних послуг для населення.

Вартість електроенергії займає до 40% в собівартості послуг з водопостачання і водовідведення. А оскільки вартість електроенергії в тарифі один з найбільших чинників, то це і призвело до збільшення собівартості послуг з водопостачання та водовідведення. Вартість електроенергії для водоканалів в Україні – на рівні таких країн як Франції, Австрії, Німеччина, але при цьому тариф на воду в шість разів менше, ніж у Європі.

Економічна ситуація в країні змушує водоканали переглядати тарифи. Але цього року платіжки за воду не стануть самим «дорогими», на тлі опалення і газу, але так, водоканалам довелося переглянути тарифи на послуги.

Якби наше підприємство залишилося на старому тарифі, то довелося б звільнити майже 150 працівників, а це б вплинуло на якість надання послуг: своєчасне обслуговування мереж та устаткування, вчасне й швидке усунення аварій та проведення ремонтних робіт на мережах. Крім того, довелось би  перейти на погодинну подачу води на місто. Все ж таки краще жити в комфортних умовах й мати безперебійне водопостачання та водовідведення в Білій Церкві.

У випадку суттєвого зменшення цін на енергоносії тарифи на водопостачання та водовідведення будуть обов’язково також переглянуті в бік зменшення.

Ми всі стаємо заручниками ситуації, коли зростають ціни в країні на всі товари та послуги, а доходи населення, на жаль, ще досі не відповідають цінам.

Дякуємо нашим споживачам, які відповідально ставляться до роботи нашого підприємства та, попри непросту ситуацію через карантинні заходи, сумлінно та своєчасно оплачують послуги з водопостачання та водовідведення. Рівень оплат за грудень майже 100%. Ми раді працювати для вас!

138730195_216602983467998_5083169700631913157_n