Про очистку стічних вод ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

На одному  з міських телеканалів вийшов сюжет про очистку стічних вод ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА». В цьому сюжеті дається також характеристика роботи підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА». Даний сюжет є поширенням недостовірної інформації щодо господарської діяльності та ділової репутації ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».Доречним є зазначити те, що процес очищення стічних вод визначено технологічним регламентом, який складений  по очищенню стічних вод господарсько-фекальної  і промислової каналізації м. Біла Церква відповідно нормативів ГДС.

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» в своїй діяльності виконує всі вимоги чинного законодавства України та здійснює належним чином очищення стічних вод, що потрапляють на його каналізаційні очисні споруди.

Використання неправдивої інформації направлене на маніпулювання свідомістю спільноти шляхом використання термінології в негативному аспекті.

В даному  сюжеті також зазначається, що власники не хочуть витрачати додаткові кошти на очищення стічних вод та збереження довкілля.

Таке твердження є особистою думкою надавача інформації і не відповідає дійсності, а тому є неправдивою інформацією з наступних підстав.

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» відповідно до концесійного договору, укладеного 25.03.2013р. між Білоцерківською міською радою та ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», здійснює управління (експлуатацію) майном, що є цілісним майновим комплексом та перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Біла Церква.  Підприємство, як концесіонер, здійснює всі заходи щодо належного очищення стічних вод та збереження довкілля.

Також постійно здійснюється підприємством контроль за роботою водопровідних та каналізаційних очисних споруд і перелік показників вимірювання відбувається згідно «Плану – графіку лабораторно виробничого контролю за роботою очисних споруд ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», Плану – графіку лабораторного контролю за ефективністю очистки стічних вод, якістю зворотних вод КОС, якістю води р. Рось в контрольних створах», затвердженим директором ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та погодженим  відділом інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції в Київській області.

Викладена журналістами інформація є неправдивою та такою, яка спотворює господарську діяльність підприємства, доводить до відома глядачів неправдиві факти та псує ділову репутацію ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

Колектив «БІЛОЦЕРКІВВОДА», а це майже 700 працівників, працює для вас цілодобово і робить все для того, щоб якість питної води та якість стічних вод відповідали всім вимогам та нормативам.