Питна вода, яка подається до мереж, відповідає вимогам чинного законодавства

Забруднення річок відбувається вже більше двох тисяч років. І якщо раніше цю проблему люди не помічали, то сьогодні вона досягла глобального масштабу. Складно сказати, чи залишилися на планеті річки з більш-менш чистою водою, придатною для використання без попереднього очищення. Й це загальна проблема не лише для нашого міста, а для всієї країни, всього світу.

Але з упевненістю можемо сказати, що «БІЛОЦЕРКІВВОДА» постійно контролює якість води в р. Рось. Й повідомляємо вам, що проведені додаткові випробовування на фізико-хімічні показники води, на вміст кадмію (Cd), в наступних лабораторія:
– Державна установа «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», Білоцерківський районний відділ
-Хіміко-бактеріологічна лабораторія КП «Черкасиводоканал» – річкова вода відповідає вимогам ДСТУ 4808:2007 за вмістом Cd.
-Випробувальна лабораторія Державного підприємства «Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Міністерства економіки України (ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”) – річкова вода відповідає вимогам ДСТУ 4808:2007 за вмістом Cd та питна вода відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 за вмістом Cd.
Отже, за результатами проведених аналізів та випробувань річкова вода р. Рось в Білоцерківському верхньому водосховищі (водозабір в с. Глибочка) та питна вода, яка подається до мереж, відповідають вимогам чинного законодавства.
кадмій_Страница_1
кадмій_Страница_2