Міжнародний економічний рейтинг “Ліга Кращих” нагородив “БІЛОЦЕРКІВВОДА”

Підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  у листопаді 2016 року отримало статус «Підприємство року 2016» за бездоганну ділову репутацію та стало почесним членом бізнес – групи кращих підприємств України об’єднаних Міжнародним економічним рейтингом «Ліга Кращих».

Оцінка ділової репутації  підприємства відображала не тільки розрахунок певних економічних показників та критеріїв, а також враховувались принципи компанії. Принципи «БІЛОЦЕРКІВВОДА»- це задоволення потреб наших споживачів та партнерів, збереження ділового етикету співпраці, вдосконалення якості обслуговування та спадкування кращих прикладів роботи світових підприємств.

Статус  «Підприємство року 2016» для «БІЛОЦЕРКІВВОДА» офіційно затверджено міжнародною асоціацією «International Rating Association» (Гонконг), європейською авторитетною агенцією «Standard Chartered Rating GmbH» (Німеччина) та національною аналітичною компанією «Summit International Awards» (Україна).

15008045_579068908884380_832842633_o

Дана подія для нашої компанії –це вшанування наших принципів та висока оцінка роботи кожного спеціаліста колективу «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

Ми віримо, що саме зараз йде міцне становлення підприємств України і ми горді, що є часткою цієї важливої історичної події.