Феміда на боці «БІЛОЦЕРКІВВОДИ»

Час плине, а конфлікт між ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та ТОВ «Долівенко» досі триває. Причина конфлікту залишається тією самою: ТОВ «Долівенко» відмовляється сплачувати рахунки  за скид наднормативних забруднень.  Тому підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» змушено звертатися до суду для вирішення даного питання.

b13524592632468

Колишнє ПП «Дригало», а зараз ТОВ «Долівенко», постійно скидає стоки з перевищеннями допустимих концентрацій шкідливих речовин і таким чином систематично порушує вимоги законодавства щодо якості стоків. Це реальні справи. А на словах – добре знана в місті особа презентує себе палким борцем із забрудненими стічними водами. Ці порушення, як і розбіжність між словом та ділом, тривають роками. Причина: відсутність локальних очисних споруд на об’єктах. Вихід: потрібно побудувати сучасні локальні очисні споруди, тим самим уникнути нарахувань та припинити скидати забруднені стоки.

Так виглядають «локальні очисні споруди» ТОВ «Долівенко»:

ЛОС Дригало

Нажаль, ТОВ «Долівенко» продовжує скидати забруднені стоки замість того, щоб побудувати локальні очисні споруди. Підприємство нічого не робить для вирішення проблеми зі своїми стоками. Тому ТОВ  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» мусить постійно зустрічатися в суді з ТОВ «Долівенко».

І вже вкотре підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» виграло суд проти ТОВ «Долівенко».

24 листопада 2015 року Господарський суд м. Київ задовольнив позов ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» до ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  про стягнення плати за скид наднормативних забруднень  зі стічними водами у міську каналізацію.

Суд вирішив:

сканирование0003

 

Позов про стягнення боргу задоволено: ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  зобов’язали сплатити борг на користь ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА”. Основний борг ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  за  скид наднормативних забруднень  зі стічними водами у міську каналізацію становить – 32792,96 грн. Це прояв послідовного порушення з боку ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  вимог законодавства щодо якості стічних вод. Таких злісних забруднювачів можна притягнути до матеріальної відповідальності – але чи компенсує це створювану ними загрозу навколишньому середовищу? Єдиний вихід – перегляд подібними порушниками своєї поведінки та застосування ними технології, яка дозволить довести якість їх власних стоків до стану допустимих. Сподіваємося, колись-таки вони почнуть працювати відповідально!