Інвалідам війни та учасникам бойових дій встановлять лічильники безкоштовно

Керівництво «БІЛОЦЕРКІВВОДА» прийняло рішення встановити безкоштовно лічильники на холодну воду для двох пільгових категорій: інвалідам війни першої категорії та учасникам бойових дій.

Вступ в дію Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. № 409 “Про  встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” призведе у деяких випадках до меншого відшкодування вартості комунальних послуг для пільговиків, ніж до 01 жовтня. Таким чином, вже в листопаді місяці, споживачам прийдуть квитанції з незвичними нарахуваннями. Для прикладу, якщо особі, яка проживає одна і має 50% пільги, минулого місяця рахунок становив близько 50 грн, то за жовтень місяць (квитанція прийде у листопаді) сума до сплати буде становити близько 80 грн. Відповідно встановлення лічильника дозволить контролювати кількість спожитих кубометрів води та при можливості економити.

Для довідки: середньостатистична сім’я споживає близько 4 м3 на місяць, в той час як норма споживання на одну особу становить від 6, 69- 8,52  м3 на місяць.