Чи буде промивка мереж?

Останнім часом, на адресу підприємства, надходять питання про промивку мереж, до якої вже всі звикли. Тому надаємо роз`яснення з даного питання.В осінньо-зимовий період 2020-2021 рр. стан (якість) поверхневих вод Верхнього білоцерківського водосховища, у районі водозабору, не мав перевищень за показниками: «каламутність», «кольоровість», «азот амонійний», рН та мікробіологічними показниками, що дозволило працювати водопровідним очисним спорудам в оптимальному режимі.

За результатами аналізів питної води у водопровідних мережах міста, які проводяться двічі на тиждень за 10-15 адресами, в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр., не було зафіксовано жодної не відповідності ДСаНПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Скарги на якість питної води від споживачів у цей період були пов’язані тільки з проведенням ремонтних робіт на дворових або внутрішньобудинкових мережах;

На технічній нараді ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» було прийнято рішення не проводити весняну промивку водопровідних мереж міста з припиненням водопостачання, а з метою профілактики якості питної води у водопровідних мережах міста, провести,  без припинення водопостачання, у квітні-травні 2021 р. наступні заходи:

– виконати промивку водоводів від насосної станції першого підйому (водозабору) до водопровідних очисних споруд;

– виконати по черзі промивку елементів водопровідних очисних споруд: камер реакцій, відстійників, швидких фільтрів, резервуарів чистої води на м. Біла Церква та м. Умань;

– виконати локальну промивку тупикових водопровідних мереж, а також ділянок мереж де імовірне накопичуються осади та залишки експлуатації технічних вузлів (іржа тощо).

У разі погіршення якості питної води у водопровідних мережах міста влітку 2021 р, будуть сплановані додаткові заходи про що населення міста буде проінформовано.

https://www.facebook.com/313010662229523/videos/259130549283659