Жирна пляма на діяльності ТОВ «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»»

23 березня 2017 року ТОВ «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»»  здійснено скид стічних вод у міську каналізацію зі шматками жиру. 

Слід зазначити, що лабораторно-виробничим контролем стічних вод, що здійснювався працівниками ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», зафіксовано, що лише протягом 3-х останніх  місяців, ТОВ «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»»,  неодноразово здійснювався скид стічних вод у міську каналізацію із вмістом забруднюючих речовин, що  в декілька разів перевищували допустимі концентрації забруднюючих речовин у стічних водах підприємств.

1                       2

18.01.2017 року – було відібрано проби з контрольного колодязя ТОВ «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»»:  жири становлять 1997,6 мг\дм3 при допустимій концентрації забруднюючих речовин – 25 мг\дм3!

15.03. 2017 року -– було відібрано проби з контрольного колодязя ТОВ «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»»:  жири становлять 558,8 мг\дм3 при допустимій концентрації забруднюючих речовин – 25 мг\дм3!

ТОВ «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»»  постійно продовжує скид стічних вод з перевищенням допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

Дана обставина становить загрозу виходу з ладу мереж і споруд каналізації та порушення технологічного режиму роботи очисних споруд міста. Допустимі концентрації забруднюючих речовин у стічних водах, які скидаються до міської каналізації, розроблені з урахуванням потужностей очисних споруд міста, можливості приймання стічних вод підприємств, які не порушують роботу системи централізованого водовідведення та забезпечують безпеку її експлуатації.

Допущені підприємством перевищення допустимої концентрації забруднюючих речовин призводять до погіршення екологічної безпеки міста.

«БІЛОЦЕРКІВВОДА» вже понад 3 роки веде з ТОВ «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»» тісні переговори та роз’яснювальні роботи, наполягає на необхідності  побудували локальні очисні споруди, щоб не бути екологічною загрозою для міста. Проте, керівництво «Молочної компанії МІЛК ЛАЙН»»  ігнорує рекомендації «БІЛОЦЕРКІВВОДИ».

«Справа не в штрафах. Наше перше і основне завдання – це забезпечити місто водою та підтримувати екологічну безпеку в регіоні. Ми не можемо йти на ризики через бездіяльність одного підприємства. Недбалість підприємства «Молочна компанія МІЛК ЛАЙН»» може  призвести до повної зупинки каналізаційно-очисних споруд, наслідком чого стане припинення водопостачання в Білій Церкві», – каже Ольга Бабій директор «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

Доречо: https://www.youtube.com/watch?v=wMqiPTMDdcY