Як змінилась вартість води та каналізації

Згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 12.11.2015 року № 2759, з 1 січня 2016 року введено в дію нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх споживачів в місті Біла  Церква.

тариф

Крім того, згідно постанови НКРЕКП №2868 від 26.11.2015 року ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» встановлено новий тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

В чому ж відмінність тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)  від тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення?

Водоканал листовка

 В даний  тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  буде включено витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування і монтаж після повірки, опломбування. Ці витрати розподілено між централізованим постачанням холодної води та водовідведенням. Але якщо лічильника раніше не було (встановлюється вперше), то роботи з установлення засобів обліку води відповідно проводяться за рахунок коштів споживача.

Отже, для мешканців багатоквартирних будинків впроваджено новий тариф на послугу централізованого холодного водопостачання і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж). Цей тариф  вводиться в дію з 1 лютого 2016 року. Даний тариф також був встановлений НКРЕКП  для 38 підприємств водопостачальників України.

З чого складається даний тариф?

Білоцерківвода флаер

Що ж стосується споживачів, що мешкають в приватних будинках, то розрахунки з ними будуть проводитись за тарифами на централізоване водопостачання та водовідведення. У їх складі не враховані витрати на обслуговування квартирних засобів обліку холодної води. Тому споживачам приватного сектору доведеться сплачувати за цю роботу окремо.