Викид хлору в атмосферу ліквідовано працівниками «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

20 липня 2016 року підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» провело чергове штабне об’єктове тренування на території цеху водоочисних споруд, на тему : “Робота спеціалізованих служб та формувань цивільного захисту підприємства по організації заходів при загрозі та виникненні надзвичайних ситуації”.

IMG_1536

«На підприємстві для очистки води ми використовуємо перманганат натрію. Але через те, що виникають надзвичайні ситуації  в країні,як наприклад в Ізмаїлі, тому ми зберігаємо й хлор. Так як хлор є одним із найбільш небезпечних речовин, на нашому підприємстві,основною метою цього заходу було відпрацювання практичних навичок безпечної ліквідації наслідків можливих аварій подібні тренування раз на квартал,- зауважила керівник цивільного захисту ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ольга Бабій. «Завдяки злагодженим діям працівників «БІЛОЦЕРКІВВОДА» у взаємодії зі службами цивільного захисту міста, під час тренувань, в умовах, наближених до реальних, у короткі терміни було ліквідовано наслідки викиду хлору в атмосферу».

IMG_1535

В заході також прийняли участь заступник директора департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи КОДА Оглобля В. М., начальник Білоцерківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Юрченко В. Л., начальник управління з питань НС та ЦЗН БМР Кузнєцов Ю.О.

IMG_1539       IMG_1540

IMG_1543       IMG_1547