«Сам собі режисер» по-білоцерківськи

Під час виборчих перегонів в Білій Церкві з’явився так званий регіональний телеканал: «Білий канал». Від імені даного каналу «журналісти» знімають нібито репортажі, які можна назвати насправді лише постановочними відеозаписами на кшталт «я завжди з собою беру відеокамеру», а ніяк не сюжетами.  До того ж, на вимогу пред’явити документи чи посвідчення журналістів вони відмовляють, але запевняють, що начебто мають усі необхідні документи і називають себе регіональним телеканалом (!!!) «Білий канал».

Цікавим є й те, що даний канал систематично здійснює інформаційні нападки на підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА».  Змонтовані «шедеври» вони розміщували на Інтернет-каналі Youtube та в соціальних мережах.

Зважаючи на надзвичайно низький рівень підготовки, викладення та змісту так званих «передач» самозваного «телеканалу», навіть ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», яке, як відомо широкому загалу, виступає за відкритість та прозорість діяльності та свободу слова, вважає неприпустимим незаконне  поширення некомпетентними та неуповноваженими особами інформації, яка порушує законні права та інтереси, посягає на честь і гідність. У випадку з підприємством   «БІЛОЦЕРКІВВОДА» дані сюжети порочать ділову репутацію підприємства неправдивими відомостями. І це все схоже, а скоріше за все так і є, на чиєсь замовлення та поширення через Інтернет замовної інформації.

В зв’язку з цим ТОВ  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» звернулось до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення як єдиного органу державної влади в Україні, який здійснює регулювання в сфері телерадіомовлення, з проханням  перевірити законність діяльності у місті Біла Церква телеканалу «Білий канал» – утворення, яке іменує себе телеканалом, на предмет наявності документів дозвільного характеру, які надають право даному телеканалу робити відеозйомки, транслювати відеоматеріали власного виробництва та проводити свою господарську діяльність як телеорганізація.

На своє звернення підприємство отримало відповідь від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення:

сканирование0001

 

Отже, висновок напрошується лише один: дані «журналісти» не зв’язані жодними етичними та професійними нормами присяги, адже вони не є професійними журналістами. Якщо зайти на сторінку «Білого каналу» в Інтернет-каналі Youtube, можна побачити  цікаву аватарку:

12606908_464148803709725_820905487_n

 

Висновки напрошуються самі собою… Хочеться сподіватись, що у вирі сьогоднішнього розмаїття інформаційних викидів, мислячі люди не пристануть на провокаційні і невміло зліплені «сюжети», а знайдуть у собі достатньо тверезого глузду і розуму, щоб критично оцінити подану інформацію та виробити власну думку.