ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту –

рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

«Про внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств

у систему каналізації м. Біла Церква,

затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

від 25 грудня 2013 року № 424»

Відповідно до підпункту 5 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 грудня 2013 року № 424» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Стислий виклад змісту проекту: проектом даного рішення передбачено внесення змін до Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква, затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 грудня 2013 року № 424 (далі – Правила), шляхом викладення деяких пунктів у новій редакції.

Зазначені зміни полягають у:

– коригуванні значень допустимих концентрацій деяких забруднюючих речовин у стічних водах підприємств, які скидаються до міської каналізації, а саме:

збільшенні показників допустимих концентрацій фосфатів, СПАР;

зменшенні допустимої концентрації сульфатів;

послабленні вимог до відхилення рН;

– коригуванні зобов’язань споживачів щодо порядку визначення відповідальних осіб при відборі проб стічних вод;

– виключені з відповідних норм Правил положення щодо приймання стічних вод споживачів – фізичних осіб, які  не приєднані до каналізаційних мереж міста;

– конкретизації процедури оформлення документів при відборі проб стічних вод в процесі контролю за скидом стічних вод у систему каналізації м. Біла Церква.

Правила поширюються на суб’єкта господарювання, що здійснює на території м. Біла Церква господарську діяльність з централізованого водопостачання і водовідведення, та на всіх юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої належності, а також фізичних осіб-підприємців, які скидають свої стічні води в систему каналізації м. Біла Церква, у тому числі через системи водовідведення (каналізації) основних споживачів.

Основною метою внесення змін до Правил є:

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua, а також на сайті розробника проекту регуляторного акту – ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: www.bcvoda.com.ua або за адресою: вул. Сухоярська, 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12 з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua

Пропозиції та зауваження приймаються у друкованому вигляді протягом місяця з дня опублікування за адресою: ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: вул. Сухоярська 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12 з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні або в електронному вигляді за електронною адресою: office@bcvoda.com.ua

Заступник міського голови   С.І. Пахольчук

Завантажити (PDF, 158KB)

Завантажити (PDF, 103KB)