Потрібно нести відповідальність за необгрунтовані звинувачення

Звичним вже стає те, що окремі особи не дають змоги  спокійно працювати підприємству «БІЛОЦЕРКІВВОДА». Постійні наклепи в соціальних мережах та пресі підривають репутацію водоканалу та відволікають від роботи. А вони таким чином маніпулюють свідомістю мешканців  Білої Церкви на свою користь.

Звичайно, папір все стерпить, навіть замовні статті-наклепи. Але підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА», на відміну від паперу, не збирається терпіти наклепи. Тому підприємство відстоює свою правоту в суді. Один з таких випадків  – стаття у Науково – популярному екологічному журналі «Екологічний вісник»

Після виходу статті «У Білій Церкві припиняють очищення стічних вод» в журналі «Екологічний вісник» представники «БІЛОЦЕРКІВВОДА» звернулися з позовом до суду в зв’язку з тим, що даний матеріал неправдивий та дискредитує підприємство. В суді було  розглянуто обставини справи та перевірено докази сторін. В результаті 16 листопада 2015 року Господарський суд м. Києва визнав недостовірною дану інформацію: «У Білій Церкві припиняють очищення стічних вод» та «внаслідок незаконної приватизації  ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  власники не хочуть витрачати додаткові кошти на очищення стічних вод та збереження довкілля».

1c49ac666afef6b9bbec933d0689fe2e

сканирование0003

Де ж правда?

«У Білій Церкві припиняють очищення стічних вод»

Жодного доказу того, що ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» припиняє очищення стічних вод, немає.  З початку своєї діяльності підприємство  не припиняло та не планує припиняти очищення стічних вод, оскільки такі дії призведуть до екологічної катастрофи, а це припинення водовідведення від господарюючих суб’єктів міста та від мешканців міста, що потягне також  припинення такої важливої послуги для населення м. Біла Церква, як   водопостачання. Тому підприємство жодним чином не буде припиняти очищення стічних вод, що потрапляють на його каналізаційні очисні споруди. До того ж,  як концесіонер підприємство повністю та належним чином виконує умови концесійного договору, укладеного між Білоцерківською міською радою та ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

З матеріалів судової справи: відповідачем належними засобами не доведено, що «…..у Білій Церкві припиняють очищення стічних вод», та дана інформація не відповідає дійсності, а відповідачем не надано суду належних доказів на підтвердження достовірності відображеної інформації за змістом.

  «Внаслідок незаконної приватизації ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» власники не хочуть витрачати додаткові кошти на очищення стічних вод та збереження довкілля»…

Дана інформація  повністю не відповідає дійсності. Засновники ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» не приватизували жодного об’єкту водопостачання та водовідведення, який належить на праві власності територіальній громаді м. Біла Церква. Дане майно: цілісний майновий комплекс, який забезпечує водопостачання та водовідведення в місті, – підприємством взято в концесію відповідно до умов концесійного договору та на підставі рішення Білоцерківської міської ради. Майно водоканалу і зараз безпосередньо відноситься до  комунальної власності та належать територіальній громаді м. Біла Церква! Крім того, підприємство як концесіонер здійснює всі заходи щодо належного очищення стічних вод та збереження довкілля і витрачає на це власні кошти, що підтверджується концесійним договором, а також інвестиційними програмами, які погоджені з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

З матеріалів судової справи: «отже, відповідачем належними засобами доказування не доведено,що «…..  власники не хочуть витрачати додаткові кошти на очищення стічних вод та збереження довкілля», отже, висвітлена відповідачем інформація є висновком останнього,що не відповідає дійсності.»

Судом було встановлено, що передачу об`єкта в концесію здійснено у відповідності до чинного законодавства України і не припиняється право комунальної власності територіальної громади на вказане майно. Стосовно того, що власники не хочуть витрачати додаткові кошти на очищення стічних водо та збереження довкілля, суд встановив, що це лише висновок видання, який не відповідає дійсності.

Крім того, суд зобов`язав журнал «Екологічний вісник» опублікувати спростування даної інформації, оскільки вона є недостовірною та такою, що не відповідає дійсності і принижує ділову репутацію підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

«БІЛОЦЕРКІВВОДА» запросила представників видання на екскурсію на каналізаційні очисні споруди, щоб вони на власні очі побачили, як працює цех і як проходить очищення стічних вод.