Підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» отримало нагороду «За вагомий внесок в соціальний і духовний розвиток міста»

2 вересня 2016 року підприємство  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» прийняло участь в конференції «Успішний бізнес – успішне місто. Розвиваймося разом», яка була проведена з нагоди святкування «Дня підприємця» в місті Біла Церква.

Під час конференції було визначено переможців конкурсу «Підприємець року – 2016». ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» також стало одним з переможців:  в номінації «За вагомий внесок в соціальний і духовний розвиток міста».

14203045_541975932593678_937001041_o

«Я вважаю, що колектив «БІЛОЦЕРКІВВОДА» заслужено отримав нагороду саме в цій номінації. Ця нагорода спільна для всього колективу підприємства,- розповідає директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВВОДА» Ольга Бабій.  – Ми постійно  приймаємо активну участь у всіх міських заходах. Лише тільки у 2016 році долучились до загальноміських свят «Біле Різдво», День захисту дітей, Еко-пікнік, День молоді. Щороку приймаємо участь в міські толоці.  Крім того, цього року вже в третє «БІЛОЦЕРКІВВОДА» є генеральним спонсором Білоцерківського марафону та Всеукраїнського фестивалю «На крилах танцю». Нашим підприємством започатковано та вже 3 роки поспіль проводиться щорічний екологічний конкурс «Вода – джерело життя на Землі» для школярів м. Біла Церква, організовуються екскурсії для школярів та студентів на підприємство. Доброю традицією є надання спонсорської  підтримки та допомоги діткам ДНЗ № 14 «Оксана» та БСЗОШ № 19».

«Я пишаюся своїм колективом, який не зважаючи на погоду, святкові або вихідні дні, постійно приймає участь в міських заходах та дарує свято мешканцям Білої Церкви,- каже Ольга Бабій. – «БІЛОЦЕРКІВВОДА»,ви найкращі, і ця нагорода в черговий раз це довела!»