Ольга Бабій: Ми дуже пишаємось високими відзнаками та нагородами

Результатом кропіткої та наполегливої праці колективу підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА», став цілий зорепад нагород.

Здавалося б минуло лише 3 роки, як комунальне підприємство «Білоцерківський водоканал» було передано в концесію. З того часу, звичайний комунальний водоканал перетворився на найуспішніше підприємство водопровідної галузі в Україні. Цього часу підприємству ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  вистачило для того, щоб кардинально змінитися. Протягом 3 років роботи  підприємство зробило стільки, скільки іншим не вдається зробити за багато років. Першим в Україні підприємство почало використовувати сучасний реагент для очистки води-перманганат та пройшло сертифікацію ISO, створили електронну карту мереж, ввели в дію роботу систему «Єдине вікно», розпочали реконструкцію швидких фільтрів, ремонт та заміну технологічного обладнання – все це робиться лише з однією метою: для забезпечення якісною питною водою мешканців Білої Церкви.

Весь цей титанічний труд не залишився непомітним. Тому минулий рік став дуже щедрим для  підприємства на всілякі  нагороди, які колектив чесно заслужив.

У вересні 2016 року підприємство  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» прийняло участь в конференції «Успішний бізнес – успішне місто. Розвиваймося разом», яка була проведена з нагоди святкування «Дня підприємця» в місті Біла Церква. Під час конференції було визначено переможців конкурсу «Підприємець року – 2016». ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» стало переможцем:  в номінації «За вагомий внесок в соціальний і духовний розвиток міста».

14273317_541976009260337_105513290_o

«Я вважаю, що колектив «БІЛОЦЕРКІВВОДА» заслужено отримав нагороду саме в цій номінації. Ця нагорода спільна для всього колективу підприємства,- розповідає директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВВОДА» Ольга Бабій.  – Ми постійно  приймаємо активну участь у всіх міських заходах. Лише тільки у 2016 році долучились до загальноміських свят «Біле Різдво», День захисту дітей, Еко-пікнік, День молоді. Щороку приймаємо участь в міські толоці.  Крім того, цього року вже в третє «БІЛОЦЕРКІВВОДА» є генеральним спонсором Білоцерківського марафону та Всеукраїнського фестивалю «На крилах танцю». Нашим підприємством започатковано та вже 3 роки поспіль проводиться щорічний екологічний конкурс «Вода – джерело життя на Землі» для школярів м. Біла Церква, організовуються екскурсії для школярів та студентів на підприємство.

«Я пишаюся своїм колективом, який не зважаючи на погоду, святкові або вихідні дні, постійно приймає участь в міських заходах та дарує свято мешканцям Білої Церкви»,- каже Ольга Бабій.

У листопаді 2016 року «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  отримало статус «Підприємство року 2016» за бездоганну ділову репутацію та стало почесним членом бізнес – групи кращих підприємств України об’єднаних Міжнародним економічним рейтингом «Ліга Кращих».

1

Статус  «Підприємство року 2016» для «БІЛОЦЕРКІВВОДА» офіційно затверджено міжнародною асоціацією «International Rating Association» (Гонконг), європейською авторитетною агенцією «Standard Chartered Rating GmbH» (Німеччина) та національною аналітичною компанією «Summit International Awards» (Україна).

«Дана подія для нашої компанії –це вшанування наших принципів та висока оцінка роботи кожного спеціаліста колективу «БІЛОЦЕРКІВВОДА». Не дарма наш колектив віддано  працює для  того, щоб саме Біла Церква стала першим містом в Україні, де застосовуються сучасні європейські  технології  та відкрите спілкування зі споживачем,- каже пані Ольга.- Ми віримо, що саме зараз йде міцне становлення підприємств України і ми горді, що є часткою цієї важливої історичної події».

Пройшов лише місяць, а вже у грудні 2016 року підприємство знов запросили на нагородження. Цього разу  за результатами Союзу Національних бізнес рейтингів ми отримали звання – Підприємство року-2016!

2

«Ми дуже пишаємось високими відзнаками та нагородами, ” – підсумовує директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ольга Бабій, “ці досягнення — заслуга всього нашого прекрасного колективу, я дуже вдячна всім працівникам за розуміння, величезну підтримку та самовіддану працю. «БІЛОЦЕРКІВВОДА», ви найкращі!  Ці нагороди розцінюю, як підтвердження правильності вибору місії нашого підприємства, спрямованої на покращення якості послуг, турботу про споживачів і підвищення рівня життя в нашому місті та Україні.

Але не зважаючи на всі отримані нагороди, колектив постійно вдосконалюється: ми постійно продовжуємо вчитися, працюємо забуть яких факторів, намагаємося втілювати в життя всі наші мрії та плани для покращення надання послуг споживачам. І тому хочу сказати, що найціннішими винагородами для нас є подяки й визнання нашої праці мешканцями Білої Церкви. Це те, заради чого ми кожного дня працюємо й намагаємося стати кращими ».