Оголошення про громадське обговорення (в режимі онлайн)

Керуючись Порядком проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженим Постановою НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р. Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛОЦЕРКІВВОДА» розмістило на власному сайті повідомлення та обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на 2021 р.
На даний час ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА” здійснює розрахунки за тарифами, встановленими підприємству Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.09.2019 р. № 1968 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141»:
а) на централізоване водопостачання:
– споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 3,39 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
– споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 10,45 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
б) на централізоване водовідведення – 11,44 грн за 1 куб. м (без ПДВ).
Постанова набрала чинності з 22 вересня 2019 року.
Необхідність подання розрахунку/коригування тарифів на 2021 р. зумовлена в першу чергу тим, що тариф на 2020 рік так і не був встановлений, а, згідно з чинним законодавством України, тарифи на комунальні послуги не повинні бути меншими за економічно обґрунтований рівень, по – друге, змінами розміру витрат на забезпечення здійснення централізованого водопостачання та водовідведення в порівнянні з врахованими в  тарифах шляхом збільшення вартості електроенергії, реагентів, що використовуються при приготуванні питної води, розміру заробітної плати, податків, вартості послуг, що надають сторонні організації, а також враховано інфляційні процеси. Очікуване підвищення тарифів згідно з поданими розрахунками в середньому складає до 40%.
Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 22 травня 2020 року у письмовому (поштою) та/або електронному вигляді за адресою ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14, 09100, або на електронну адресу: office@bcvoda.com.ua. Оформлення зауважень та пропозицій до оприлюднених документів здійснюється у нижче наведеній формі.
Відкрите обговорення оприлюднених документів щодо встановлення тарифів в режимі онлайн відбудеться 22 травня 2020 року об 11-00. Для обговорення в режимі конференції буде використовуватись Skype (Скайп) bcvoda.
Заявки для участі у відкритому обговоренні питання щодо встановлення тарифів (в режимі онлайн) приймаються до 22 травня 2020 року у письмовому (поштою) та/або електронному вигляді за адресою ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14, 09100, або на електронну адресу: office@bcvoda.com.ua
Для участі у відеоконференції необхідно бути користувачем Skype, у віконці пошуку набрати bcvoda, обрати «ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», натиснути «Привітати» як запит на приєднання, зробити напис «Громадське обговорення» та отримати підтвердження запрошення. Після цього бути на зв’язку та з 11-00 взяти участь у відеоконференції шляхом додавання до бесіди. Після початку обговорення, з 11-00 22 травня 2020 р. запити на участь не оброблятимуться.