Німецька якість управління

У грудні 2017 року ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» вдало пройшло аудити щодо підтримки  впровадженої системи менеджменту у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001 і дієвості системи екологічного менеджменту у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 14001. Результатом стало отримання Сертифікатів міжнародного зразка від сертифікаційного центру ОСCМ «ПРИРОСТ» та DQS. ОСCМ «ПРИРОСТ» – член DQS Group, офіційний представник DQS Group в Україні. DQS був заснований в 1985 році у Франкфурті-на-Майні (Німеччина), як перший орган по сертифікації систем менеджменту. Засновниками DQS є DGQ (Німецьке товариство з якості) і DIN (Німецький інститут по стандартизації).

IMG_2850

За результатами наглядового аудиту підприємству вручили сертифікат, що засвідчив відповідність міжнародним вимогам ISO 9001.

IMG_2844

Представник ОССМ «ПРИРОСТ» урочисто привітав колектив ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА”, що стало першим водоканалом, який отримав міжнародний сертифікат відповідності системи менеджменту у сфері екологічного менеджменту до вимог стандарту ISO 14001.