Нагорода до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

В п’ятницю, 17 березня, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні в третю неділю березня, в театру ім. П. Саксаганського відбулися міське урочистосте нагородження працівників сфери ЖКГ.

Підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» також не залишилось без відзнаки. Цього разу колектив ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», директор Ольга Бабій та голова профкому Андрій Поліщук отримали грамоту «За кращий колективний договір 2016 року та активну громадську позицію».

17431541_663566947101242_1766830310_o

І ця нагорода дійсно заслужена, тому що колективний договір на підприємстві дотримуються весь час, з моменту початку роботи ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», й з кожним роком удосконалюється.  Також дотримання умов колективного договору є одним з пунктів концесійного договору, які концесіонер сумлінно виконує. Працівники підприємства вчасно отримують заробітну плату, забезпечуються зручні та безпечні умови праці, соціально-трудові гарантії. На всі свята працівники отримують подарунки, отримають матеріальну допомогу на оздоровлення, лікування,  з нагоди ювілею та інше.

В 2016 році підприємство виділило кошти на оздоровлення 158 працівників та 63 дітей працівників у 10 санаторно –курортних  та оздоровчих закладах України.  Створення належних умов для праці та відпочинку працівників посідає  важливе місце в роботі підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

Отже, вітаємо наш колектив з черговою нагородою!