«БІЛОЦЕРКІВВОДА» отримало почесне звання «Лідер галузі» серед водоканалів України

Підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» отримало Національний сертифікат «Лідер галузі» – і стало кращим серед водоканалів України в 2015 році.

Нагорода ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» у черговий раз підтверджує відкритість підприємства, його соціальну відповідальність і конкурентоспроможність.

«Це важко коментувати. Ця нагорода – заслуга всієї нашої команди,- відмітила Ольга Бабій директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».- Це дуже хороший стимул для нашого колективу. Така оцінка нашої роботи не лише приємна, а й примушує нас ставити ще більш високу планку вимог до себе, і до підприємства в цілому».

1   2

 

Якість водопостачання  та водовідведення – один з важливіших показників життя населення.  Для покращення якості води,  підприємством першим в Україні, в 2015 році було введено в дію очистка питної води перманганатом натрію. Він забезпечує ефективне видалення заліза та марганцю, нейтралізує присмаки та запахи, видаляє побічні продукти, зменшує вміст радію та прибирає забарвленість води. Успішно використовується в галузі водопостачання в багатьох країнах світу. Його використання покращило якість питної води в нашому місті.

Протягом року «БІЛОЦЕРКІВВОДА» відвідали колеги з водоканалів: ММКП «Мукачівводоканал», КП «Черкасиводоканал», Вишгородське МКП «Водоканал», КП «Івано-Франківськводоекотехпром», ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» м.Берегово, КП «Ірпіньводоканала», ОКВП «Дніпро-Кіровоград», КПВКГ «Бориспільводоканал», МКП «Хмельницькводоканал», КП «Житомирводоканал», КП «Харківводоканал», КП «Чернігівводоканал, КП ПОР «Полтававодоканал”,  КП «Іллічівськводоканал» водоканалу м. Дніпропетровськ, для того щоб перейняти досвід. Більш за все колеги цікавились роботою Єдиного вікна та перевагами використання  електронної карти мереж.

Завдяки створенню Єдиного вікна вдалося уникнути черг, встановити єдиний порядок приймання споживачів та роботи з документами. Крім того створено єдину базу споживачів, що дозволяє швидко і вчасно видавати довідки абонентам.

Фахівці «БІЛОЦЕРКІВВОДА» з задоволенням приймали гостей, ділилися досвідом, розповідали про нововведення, що з`явилися та використовуються  на водоканалі Білої Церкви останні два роки, які підприємство успішно працює в концесії.

За 2015 рік проведені роботи по заміні зношених та аварійних мереж, для покращення якості послуг замінено тупикові мережі в Гайку, закінчено роботу по інвентаризації мереж,зменшилась кількість великих аварій та скоротився час по проведенню їх ліквідації,проводились ремонтні роботи в підрозділах, розроблено проектну документацію  по реконструкції каналізаційних очисних споруд, водопровідних очисних споруд, впроваджено білінгву систему, для зручності споживачів  розпочав роботу сервіс «Мій кабінет» на офіційному сайті підприємства.

Все це дало змогу підприємству поліпшити якість наданих послуг з централізованого водопостачання та водовідведення,умов праці обслуговуючого персоналу,зменшити витрати на оплату енергоносіїв та зменшити енерговитрати та витрати реагентів, шляхом модернізації технологічних процесів очищення питної води.

Підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» має ще багато планів й у наступному році та не збирається зупинятися у вдосконаленні роботи водоканалу Білої Церкви!