«БІЛОЦЕРКІВВОДА» до паводку готова

У паводковий період значно збільшується кількість забруднень : талі води несуть за собою в річку увесь бруд, що накопичився за зимовий період, у зв’язку з чим на водопровідні очисні споруди  лягає додаткове навантаження по очищенню води до питної якості відповідно до нормативних вимог.

Паводок – короткочасне і неперіодичне підняття рівня води в річці або водоймі. Виникає внаслідок рясних опадів або швидкого танення льоду і снігу на поверхні водойми.

IMG_2613     IMG_2616

В цей період  підприємство  «БІЛОЦЕРКІВВОДА» використовує  додаткові запаси необхідних реагентів. За водою ведеться жорсткий контроль. Фахівці лабораторії  постійно беруть проби води з річки Рось і на виході води з очисних споруд в місто. Особливий контроль якості води триває до закінчення паводку. Якість води в паводковий період залишиться на колишньому рівні і відповідає діючим санітарним нормам.

Під час паводку служби водоканалу працюють в посиленому режимі: вводиться цілодобове чергування аварійних бригад, застосовується підвищена витрата хімічних реагентів при очищенні і знезараженні води, проводиться додаткова ревізія устаткування.

Отже, водоканал до роботи в умовах паводку готовий, і, незважаючи на збільшення навантаження на водоочисні споруди, кількість і якість води, що подається в місто, підтримується на належному рівні.