Зміна власника «БІЛОЦЕРКІВВОДА» – нові інвестиції

Нещодавно ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» відвідав голова наглядової ради ПАТ «ЗНВКІФ «ТИТАН»  Олег Нікітін. Представник нових власників запевнив працівників водоканалу, що підприємство буде працювати в звичайному режимі. Єдині зміни – підвищення контролю за якістю надання послуг та збільшення кількості інвестицій.

Голова наглядової ради нового власника БІЛОЦЕРКІВВОДА Олег Нікітін минулого тижня відвідав підприємство та ознайомився з роботою основних підрозділів. Під час зустрічі з працівниками обговорювалися проблеми підприємства, основні шляхи їх вирішення, інвестиційна програма на 2015-2016 роки та план розвитку підприємства. Зокрема, в 2015 році концесіонер запланував вкласти в водоканал 9,9 млн. грн..

«Зміна власника БІЛОЦЕРКІВВОДА – це в першу чергу нові можливості. Ми плануємо інвестувати в підприємство та привести його до міжнародних стандартів. Зміна власників жодним чином не вплине на робочий процес підприємства. Водоканал продовжує працювати у звичайному режимі. Єдині зміни – це підвищення контролю за якістю надання послуг та збільшення кількості інвестицій. З діючим директором ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ольгою Бабій продовжений контракт,» – наголосив Олег Нікітін.

11780412_10204554504769372_367445568_n

Нагадуємо, що 20 травня 2015 року  між ТОВ «Хімічно – промисловий альянс» та ПАТ «Закритий недиверсифікованний  венчурний  корпоративний інвестиційний фонд «ТИТАН» було укладено договір купівлі – продажу частки у статутному капіталі ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», внаслідок чого  ПАТ «ЗНВКІФ «ТИТАН»  став 100% власником статутного капіталу ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».