Виїздна зустріч з мешканцями гуртожитку по вул.Шевченка, 120.

6 березня 2015 року представники ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» взяли участь у зустрічі міського голови Савчука В.П. з мешканцями гуртожитку, розташованого за адресою: м.Біла Церква, вул.Шевченка, 120.
Під час обговорення жителі піднімали питання поліпшення житлово-комунальних умов, ремонту приміщення, якості надання послуг комунальними підприємствами, обліку та нарахування оплати за ці послуги. Крім того, мешканці мали змогу поставити питання та висловити побажання працівникам виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, представникам від ЖЕКу №6, КП БМР «Білоцерківтепломережа», КАТП-1028, ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та правоохоронних органів.

У ході зустрічі комерційний директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Антонова Г.В. надала роз’яснення та пропозиції мешканцям гуртожитку щодо встановлення лічильників на блоках (секціях) гуртожитку, узгодили механізм контролю фіксації показників загального лічильника та нарахуванню оплати за послуги водопостачання та водовідведення підприємцями, які орендують вільні площі.

IMG_2233