Викид хлору в атмосферу ліквідовано працівниками «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

16 липня 2015 року підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» провело штабне об’єктове тренування на території цеху водоочисних споруд, на тему «Робота підрозділу цивільного захисту підприємства у разі виникнення виробничої аварії з викидом хлору в атмосферу, що до захисту працюючого персоналу і населення, яке проживає на прилеглій території».
«Через те, що одним із найбільш небезпечних речовин, на нашому підприємстві є хлор, основною метою цього заходу було відпрацювання практичних навичок безпечної ліквідації наслідків можливих аварій подібні тренування раз на квартал,- зауважила керівник цивільного захисту ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ольга Бабій. «Завдяки злагодженим діям працівників «БІЛОЦЕРКІВВОДА» у взаємодії зі службами цивільного захисту міста, під час тренувань, в умовах, наближених до реальних, у короткі терміни було ліквідовано наслідки викиду хлору в атмосферу».

IMG_0589
«Метою штабного об’єктового тренування є удосконалення навиків в виконанні заходів цивільного захисту щодо захисту працюючого персоналу і населення, яке проживає поблизу, в виникнення виробничої аварії з викидом хлору в атмосферу, отримати практику в організації заходів цивільного захисту при виникненні виробничої аварії та управління формуваннями в ході виконання рятувальних та інших невідкладних робіт та одержати практичні навики в управлінні формуваннями. Тренування пройшло без ускладнень. Особовий склад формувань грамотно приймали рішення по локалізації викиду хлору в атмосферу»,- розповів посадова особа з цивільного захисту підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Петро Воробйов.

IMG_0593IMG_20150716_110926
Підводячи підсумок проведених заходів можна з упевненістю стверджувати – працівники водоканалу та сили цивільного захисту готові до дій за призначенням.