ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало) зустрінуться в суді

В березні 2015 року ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» подано позовну заяву до Господарського суду м. Київ на ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  за неоплату боргу.  Загальна сума позову становить 64222,36 грн. На перший розгляд справи представники  ТОВ «Долівенко»  не з’явилися. Судове засідання перенесено на травень 2015 року.

Час плине,а конфлікт між ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало) не припиняється. Причина даного конфлікту в тому, що ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало) відмовляється сплачувати рахунки за скид понаднормових забруднень в центральну каналізацію, тим самим порушуючи чинне законодавство та перекладаючи свої борги на плечі звичайних споживачів.

logo2

Цікавим є той факт, що ТОВ «Долівенко», можна сказати, є сподкаємцем ТОВ “Дригало”, а отже, виготовляє і продає ті самі напівфабрикати.  Після «банкрутства» було змінено лише місце реєстрації суб’єкта з м. Білої Церкви на м. Київ, а продукція і власники залишились фактично ті самі. Проте, всі податки тепер йдуть в бюджет не м.Біла Церква, а в бюджет м. Київ. Тому і судову справу буде розглядати Господарський суду м. Київ.

12 серпня 2013 року між ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало) було укладено договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення , про те,що ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» зобов`язується  надавати  дані послуги у необхідних обсягах, а ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  зобов`язується  своєчасно та в повному обсязі оплачувати отримані послуги згідно тарифу та у встановлені строки. Також, відповідно до договору,ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  має забезпечувати потрібну якість стічних вод,які потрапляють  до міської каналізації відповідно до допустимих  норм, а також виключити можливість скиду стічних вод з перевищенням допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Але ж, якщо концентрації забруднюючих речовин у стічних водах перевищують допустимі норми,то  підприємство повинно сплатити за послуги водовідведення згідно виставленого рахунку  у відповідності до вимог «Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква», які затверджені рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. На жаль, для ТОВ «Долівенко» (ТМ Дригало)  ніяких правил не існує:на підприємстві не встановлені локальні очисні споруди, вони не сплачують виставлені рахунки ,в яких нарахована плата за скид наднормативно забруднених стічних вод ще за липень-вересень 2014 року, на суму 48138,36 грн.! Отже, у встановлений договором  термін  рахунок не оплачений.

Важливо те, що збільшення гранично допустимої концентрації стоків на скиді в міську каналізацію підприємцями, може призвести до того, що всі витрати за їх очистку, в майбутньому, «ляжуть» в тариф і замість несумлінних підприємців ці суми будуть сплачуватися звичайними споживачами. А тут постає питання, чи повинні інші  платити за недобросовісних підприємців?

Від того, що підприємства роблять для очищення стічних вод, що скидаються в каналізаційну мережу, залежить якість очистки на КОС та якість зворотних вод, які «БІЛОЦЕРКІВВОДА» скидає в  річку Рось. Коли мова йде про здоров`я  та екологію, все інше відходе на задній план. Допущені підприємствами перевищення допустимої концентрації забруднюючих речовин призводять до погіршення екологічної безпеки міста. Підприємствам потрібно пам’ятати, що і від них залежить стан річки Рось, яка є основним джерелом водопостачання для міст Біла Церква і Умань.

Прес-служба  ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»