Щодо питання пільг та субсидій

Для користувачів послуг з централізованого постачання холодної води установлені нові соціальні нормативи по оплаті пільг та субсидій.

З метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання, дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг та субсидій, відповідно до статті 5 та статті 9 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» Кабінет Міністрів України 01.05.2019 вніс зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №409 від 6 серпня 2014 року (підстава – 1176-2018-п) та встановив такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії.

Для користувачів послуг з централізованого постачання холодної води установлені соціальні нормативи по оплаті пільг та субсидій:

-для користування послугами з централізованого постачання холодної води – 2 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води;

– для користування послугами з централізованого постачання холодної води 3,6 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води.