Новий інвестор «БІЛОЦЕРКІВВОДА» зробив подарунок реабілітаційному центру «Шанс»

21 липня 2015 року  голова наглядової ради ПАТ «ЗНВКІФ «ТИТАН»  Олег Нікітін та директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  Ольга Бабій  відвідали Білоцерківський центр соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей – інвалідів «Шанс». Директор закладу Тамара Луценко ознайомила гостей  з роботою центру, розказала про його проблеми та потреби.

P1020984

«Я вперше відвідав заклад подібного типу. Після спілкування з робітниками центру відкриваються очі на проблеми, з якими не стикається щодня пересічна людина. Це дуже важка та відповідальна   справа -працювати щодня з інвалідами та дітьми – інвалідами. Велика шана вам за вашу нелегку роботу. Саме такі люди як ви роблять нашу країну кращою,» – поділився враженнями Олег Нікітін.

P1030029

 

Директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» спільно з новим інвестором подарували центру «Шанс» інтерактивну  дошку-сенсорний екран. Такий гаджет допомагає розвивати моторику та допомагає проводити нестандартні та індивідуальні заняття, що особливо важливо при роботі з дітьми з обмеженими можливостями.

Сподіваємося, що діткам сподобається!