Лабораторію «БІЛОЦЕРКІВВОДА» поповнено новим високотехнологічним приладом

Підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» придбало новий високотехнологічний прилад-газовий хроматограф.

Даний апаратно-програмний комплекс для досліджень на базі хроматографа створений на основі передових технологій, що дозволяють на найсучаснішому рівні контролювати якість питної води. Прилад було придбано на виконання Інвестиційної програми розвитку об’єкта концесії в 2017 році згідно умов концесійного договору.

1

«У хіміко-бактеріологічній лабораторії питної води прилад використовується для визначення вмісту хлорорганічних сполук хлороформу, бромоформу і їх похідних. Допускається дуже незначний вміст цих елементів у питній воді. Газовий хроматограф завдяки високій точності вимірювань дозволяє «розгледіти» навіть найменші концентрації речовин. Це важливо, тому що виконувати такі аналізи потрібно кожен день. Чим більш інформативніше, в повному обсязі та оперативно лабораторія буде надавати інформацію технологам підприємства, тим швидше вони зможуть зреагувати на зміни в технологічному процесі»,-розповідає начальник лабораторії Вікторія Андрійчук.

Основний обсяг досліджень органічного забруднення, починаючи з 2015р., припадає на хлорорганічні сполуки. ДСанПіН 2.2.4-171-10 регламентує хроматографічний метод визначення хлорорганічних сполук за ДСТУ ISO 10301-2004.

Лабораторія постійно оновлюється високоефективним обладнанням, це дозволяє на найсучаснішому рівні здійснювати велику кількість аналізів, а значить постійно контролювати якість річкової та питної води в Білій Церкві. Оснащена за останнім словом техніки лабораторія – запорука високої якості води, що поставляється споживачам, відповідності її всім нормативним вимогам, що є основним пріоритетом в роботі «БІЛОЦЕРКІВВОДА».