До уваги споживачів, які користуються пільгою або субсидією!

З метою раціонального використання призначеної субсидії, громадяни, які користуються пільгою або яким призначено субсидію: обовязково потрібно щомісяця , до 25 числа поточного місяця, надавати показники фактично  спожитої  послуги  та сплачувати  її вартість  з  урахуванням обов’язкової плати за послугу та розміру  призначеної  пільги (субсидії) в наступному місяці у терміни відповідно умов Договору.

В разі ненадання показників лічильника, пільга або субсидія за поточний місяць не нараховуються! Перерахунки за період, в якому показники лічильників за фактично  спожиті послуги  не передавалися – не проводяться. 

mceclip0

Після  закінчення  періоду призначення субсидії  невикористана сума субсидії   для   відшкодування   витрат   на   оплату комунальної  послуги повертається    підприємством    – виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі. (Постанова КМУ від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій   для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»)

Також, для удосконалення та підвищення ефективності програми соціальної підтримки населення, Уряд Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 300 вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій.

Попереджаємо: субсидія на наступний строк не призначається, у разі отримання управлінням соціального захисту населення від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг інформації про прострочену, понад два місяці, заборгованість з оплати послуг.

Увага! Для того, щоб не втратити право на отримання субсидії, при наявності  заборгованості, пропонуємо споживачам звернутися до  ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»  для оформлення договору щодо  погашення боргу.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до абонентських відділів ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» або за тел.30-11-22.