Юні хіміки відвідали водоочисні споруди

15 жовтня 2014 року учасники конкурсу «Вода-джерело життя на Землі» та  переможці шкільних олімпіад,по запрошенню ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», завітали до водоочисних споруд:в хіміко-бактеріологічну лабораторію питної води. Діти не лише мали змогу подивитися,як роблять аналізи води, а й безпосередньо  приймали участь у проведенні аналізів-від  відбору проб води до кінцевого результату.

IMG_0964 IMG_0962

Працівники лабораторії разом зі школярами відібрали проби води у водопровідних колонках міста, зі свердловини, з річки Рось та з резервуарів чистої води, які знаходяться на території ВОС.

По приїзду до лабораторії, діти з великою зацікавленістю спостерігали за роботою лаборантів та виявили бажання власноруч провести дослідження. Юні дослідники визначали у воді загальну жорсткість, вміст заліза, хлориди та лужність. В бактеріологічній лабораторії школярі ознайомилися з технікою проведення аналізів та з роботою сучасних приладів, що полегшують визначення кількості бактерій групи кишкових паличок у досліджуваній воді. Школярі дослідили під мікроскопом річкову воду  на вміст фітопланктону та визначили загальне мікробне число у відібраних пробах.

IMG_0974 IMG_0970

По завершенню досліджень  юні хіміки  прийшли до висновку, що серед відібраних проб води найбільш відповідає вимогам  ДержСанПіНу вода на виході з резервуарів чистої води, тобто вода, яка подається в розподільчу мережу міста. Діти на власні очі побачили, що не завжди вода зі свердловини може бути найкращою.

IMG_0986

Наприкінці екскурсії всі учасники зробили змиви з рук і дослідили їх на загальне мікробне число, та через добу мали змогу дізнатися, чиї руки виявилися найчистішими.

Діти висловили велику подяку за проведення екскурсії завідуючій лабораторії Андрійчук В.В. та всьому колективу.Додому поверталися всі дуже задоволені, в піднесеному настрої і з відчуттям того, що більшість з них в майбутньому обов`язково пов`яжуть своє життя з хімією!

 

 

 

Прес-служба «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

ralph lauren outlet,polo ralph lauren italia,christian louboutin australia,louis vuitton bags uk,ralph lauren outlet online