Що в воді, окрім води?

Проблема якісної питної води загострилася не лише в великих містах, але й за містом. У колодязі потрапляють добрива, нафтопродукти і відходи, вода в артезіанських свердловинах дуже жорстка й не завжди корисна. А Вас цікавить, наскільки забруднена та якісна вода, яку ви п’єте? Є спосіб визначити, наскільки вона чиста, і взнати, що саме міститься в воді яку Ви п’єте.

 

Якість питної води, яка подається централізованими системами водопостачання, відповідає Державним санітарним правилам і нормам “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною (ДСанПіН 2.2.4-171-10)”.

Вода, що надходить в систему Білоцерківського водопроводу, проходить очищення і контроль якості. Не секрет, що зараз більшість споживають воду з колодязів або артезіанськах свердловин. Чомусь більшість вважає, що ця води корисніша. Ви насправді впевнені, що вона корисна для вашого організму?

 

Від тепер ви можете перевірити якість води,яку споживаєте в сучасній лабораторії ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА». На базі нашої атестованої лабораторії здійснюється  хімічний аналіз та дослідження  питної, водопровідної, артезіанською, колодязної  води. Лабораторія оснащена сучасними приладами, що забезпечують високу точність, оперативність і достовірність аналізу. Всі методики атестовані «Укрметрстандартом». Аналізи виконують кваліфіковані спеціалісти вищої категорії.

_DSC6028

Вода з колодязя або свердловини.

Колодязі, як і будь-які джерела поверхневої води, такі як річки і озера,  небезпечні в мікробіологічному відношенні. У болотистій місцевості навесні разом з талими водами в колодязну воду можуть просочитися добрива з полів і нафтопродукти . До того ж склад води в колодязі міняється досить швидко, тому в різний час в нім можна виявити і розчинене залізо, і важкі метали, і мікробіологічне зараження. Крім того, в колодязну воду частенько потрапляють нітрати з довколишніх тваринницьких господарств.

Артезіанська вода хоча і захищена від поверхневих забруднень, але на її склад впливають підземні породи, з якими вона обмінюється розчиненими компонентами. Тому часто вода зі свердловини буває надмірно жорсткою із-за солей кальцію, магнію і заліза.  Крім того, якщо свердловина неглибока, то в артезіанській воді можна виявити нітрати, амонійні з’єднання, сірководень, органічне залізо.

Ви маєте власну свердловину або колодязь? Або користуєтеся локальним водопроводом від загальної свердловини? Перевірте хімічний та бактеріологічний склад води і переконайтеся в її безпеці для вашого здоров’я.

Вода в басейнах.  

Корисно для здоров’я відвідувати басейн. Але чи впевнені ви в якісній очистці води в басейні? Будівництво та експлуатація басейнів передбачає встановлення спеціальних фільтруючих і знезаражувальних систем. Аналіз води дасть вам підстави судити про ефективність роботи обладнання і бути впевненим у безпеці вашого здоров’я.

Як визначити якість води?

Склад води можна визначити лише за допомогою хімічного аналізу. При цьому необхідно дотримувати умови правильного забору води з джерела, щоб в пробу не попали додаткові забруднення.

Експрес аналіз

Для проведення санітарно-бактеріологічного контролю якості води використовується новий сучасний метод Colilert®-18. Безумовними перевагами даного методу є:

– стандартизація процесу санітарно-бактеріологічних досліджень води.

– виключає суб’єктивну інтерпретацію результату.

– прискорення отримання результатів досліджень води за показниками загальні коліформних бактерії і E.coli до 18 годин.

– зниження собівартості досліджень і рівня ручної праці в лабораторіях

– не потребує використання поживних середовищ.

– можливість продовження дослідження для отримання ізольованих колоній навіть при масивному бактеріальному забрудненні.

Як подавати воду для аналізу?

Для хімічного аналізу води (повного або скороченого), достатньо 1,5 літра проби.

Вода повинна бути відібрана в скляну або ПЕТФ тару (пляшки в яких знаходилися ароматизовані і забарвлені напої для цих цілей не застосовувати). Бажано, щоб від моменту відбору до моменту доставки проби води відбувалося мінімальна кількість часу. Але якщо вам не вдалося відібрати і привезти пробу в один і той же день, пробу можна зберегти в холодильнику в закритому вигляді, але не більше 12 годин.

Для мікробіологічного аналізу, вода повинна бути відібрана на місці, нашим фахівцем, в яку він надає для цих цілей, стерильний посуд.

Вивіз лаборанта для відбору проби води і доставку відібраної проби, здійснює клієнт, своїм транспортом за попередньою домовленістю. Також ми пропонуємо транспортну послугу, по виїзду лаборанта на бак аналіз. Вартість даної послуги варіюється до межі міста і за її межами. Для дослідження фасованої питної води подаються зразки готової продукції в оригінальній (не розкритій) упаковці від виробника, з наявністю неушкодженої етикетки.

 3 кроки до отримання результатів аналізу води

Для того, щоб здати воду на аналіз вам потрібно зробити лише декілька кроків:

–        звернутися в Загальний відділ ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та написати заяву

–        укласти договір з підприємством на проведення аналізу

–        оплатити послугу в касі.

І вже через 48 годин ви отримаєте результати  аналізу води, яку ви споживаєте.

 

Якщо Ви хочете бути впевнені в якості води, яку Ви п’єте , ми пропонуємо провести аналіз за рекомендованим переліком показників. Звертайтеся,ми чекаємо на Вас за адресою: вул. Сухоярська,14,Загальний відділ,ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

 

Прес-служба «БІЛОЦЕРКІВВОДА»