Працівники водоканалу перейматимуть європейський досвід

Изображение 099ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» підписало угоду про співпрацю в галузі водопостачання з водоканалом Тарнова «Tarnowskie Wodociągi Sp. z o. o.». Така угода укладається вперше та передбачає тісний обмін досвідом між двома компаніями.

 

 

 

 

 

 

В рамках угоди працівники водоканалу «БІЛОЦЕРКІВВОДА» пройдуть стажування на новітніх очисних спорудах та зможуть перейняти досвід колег з Польщі. «Якщо ми хочемо що-небудь змінити, ми маємо почати з навчання наших працівників. Польські водоканали на даний момент одні з найсучасніших у Європі, тому обмін досвідом з їх спеціалістами дозволить нам зекономити кілька років та якомога швидше втілити нові технології у нашому місті», – розказує директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ольга Бабій.

Угода була підписана 13 серпня в місті Тарнов, Польща між директорами ТОВ «Білоцерківвода» та «TarnowskieWodociągiSp. zo. o.». Також, в рамках поїздки, мер міста Тарнов подарував делегації народні польські костюми, які будуть передані польській громаді у Білій Церкві.

Нагадаємо, місто Тарнов є містом-побратимом Білої Церкви. Представники міст тривалий час тісно співпрацюють.TOP_4301_imagelarge