“БМК” надав графік по проектуванню очисних споруд

1 вересня вийшов 30-ти денний термін наданий «БМК» для розробки плану проектування і будівництва локальних очисних споруд (ЛОС). Керівництво молокозаводу поставилося відповідально до проблеми і надали відповідні документи.

графік

“За цей місяць стоки молокозаводу дійсно покращилися. Хоча декілька залпових скидів все таки було, проте, їх кількість значно зменшилася. Ми сподіваємося, що нарешті досягнули взаємопорозуміння з керівництвом “БМК” і надалі вони будуть чітко виконувати надані графіки та взяті на себе зобов’язання. Що стосується безпеки роботи каналізаційних очисних споруд, то ми продовжуватимемо контролювати якість стоків молокозаводу. У випадку повторення регулярних порушень, ми знову будемо піднімати питання про відключення заводу від каналізації, проте, нам би цього не хотілося,” – заявила Ольга Бабій директор ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА”.

Нагадуємо, 1 серпня ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА” заявила, що “БМК” здійснив залповий скид стоків з перевищенням фосфатів в 83,56 одиниць на очистні споруди ТОВ «Білоцерківвода» м. Біла Церква. Під загрозою відключення від водопостачання і водовідведення опинилося ціле місто. На терміновій нараді, скликаній мером міста В. Савчуком, було вирішено дати молокозаводу місяць для розробки реальних планів вирішення проблеми зі скидом понаднормових забруднюючих речовин на очисні споруди міста.