Чи покращиться вода в місті?

За результатами опитування споживачів «Яка вода у вашому домі?», яке проводиться ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» з липня 2014р, кількість незадоволених споживачів зменшилась на 11%.

Від так станом на травень 2015 року порівняно з жовтнем 2014р кількість «незадоволених» якістю водопровідної води абонентів стало менше на 11%. Також в соціальних мережах багато споживачів підтверджують покращення якості води.

Снимок жовтень Снимок травень Снимок

Проте, більшість споживачів « частково задоволені». Основною проблемою залишається присмак та запах води.

Що може бути причиною таких показників?

В одному випадку, це сезонний наслідок очищення річкової води, який не є шкідливим для здоров’я людини ( влітку, коли цвіте вода та під час весняного паводку). Щоб ліквідувати дану проблему, керівництвом ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» найближчим часом планується введення в технологічний регламент очистки води нового реагенту – перманганат натрію. В світі він вже зарекомендував себе як високоефективний реагент для обробки води, яку забирають з поверхневих джерел. Зокрема, він застосовується в Польщі, США, Іспанії тощо . В Україну він ввозиться вперше, тому багато часу зайняла підготовка документів для митного оформлення та дозвільного характеру. Саме з допомогою перманганат натрію вдасться зменшити органолептичні показники (запах та присмак води).

В іншому випадку, коли запах і присмак водопровідної води має постійний характер, причиною є повторне забруднення водопровідної води через поганий стан внутрішньобудинкових мереж. Тому зверніть увагу на те, коли останній раз вони промивались чи мінялись балансоутримувачем цих мереж (ЖЕК, ОСББ тощо).

З липня 2014р в Абонентському відділі ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», а з березня 2015р і на сайті www.bcvoda.com.ua проводиться опитування споживачів «Яка вода у вашому домі?». Подібне анкетування дає змогу отримати оцінку споживача по основних показниках водопровідної води, а саме: запах, присмак, каламутність та тиск в мережі. Аналізуючи результат опитування вдається виявити недоліки в системі водопостачання та вживати заходів по їх усуненню (промивка фільтрів, мереж, заміри тиску на вводі в будинок тощо).

Для нас є дуже важливою Ваша оцінка нашої роботи, чим більша кількість опитаних, тим об’єктивніша оцінка, що в свою чергу підказує нам в якому напрямку удосконалювати свою роботу. Заповнити анкету Ви можете за посиланням http://bcvoda.com.ua/kontrol-yakosti