БІЛОЦЕРКІВВОДА VS Людмила Дригало

І знову Людмила Дригало не може заспокоїтись : аби що робити та вигадувати про «БІЛОЦЕРКІВВОДА», аби не сплачувати рахунки за порушення на своїх підприємствах.

У багатьох постає питання: « Чому постійно йде ворожнеча між депутатом Дригало та концесіонером ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»?», відповідь на це запитання дуже проста – Людмила Борисівна наполегливо не бажає сплачувати за скид наднормативних забруднень її підприємствами. Тому використовує різні способи «боротьби» з водоканалом. Це постійні нападки в соціальних мережах, виступи на сесіях міської ради, підбурення мешканців міста та району проти концесії та концесіонера. Навіть зверталась на урядову лінію президента як керівник ТОВ «Долівенко» (варто зауважити, що відповідно до інформації наданої з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР) керівником ТОВ «ДОЛІВЕНКО» з 07.11.2011 року є – Дригало О. В., тобто твердження Л.Дригало по даному зверненню, що вона є керівником ТОВ «ДОЛІВЕНКО» не відповідає дійсності). Людмила Дригало направила звернення на урядову гарячу лінію з прохання перевірити хіміко – технологічну лабораторію стічних вод,мовляв та не має ліцензії. Але дана інформація хибна. Хіміко-технологічна лабораторія стічних вод є структурним підрозділом ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», організована для контролю за якістю очистки стічних вод і обробітку осадів на каналізаційних очисних спорудах та за якістю стічних вод, що скидаються в каналізаційну мережу міста із застосуванням спеціального обладнання, затверджених методик і кваліфікованих спеціалістів. Лабораторія атестована на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Свідоцтво про атестацію №70А-98-13 від 17.12.2013 року, в ньому чітко зазначено, що лабораторія відповідає критеріям атестації на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду. Свідоцтво чинне до 17.12.2017 року.

logo2
звернення
Тому дії ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» не містять ознак протиправності та законом не заборонені, хіміко-технологічна лабораторія стічних вод підприємства,яка відбирає проби підприємств, працює відповідно до норм чинного законодавства та належним чином атестована. Твердження Дригало Л.Б. не відповідають дійсності та не підтверджені жодним документом, а отже є особистим необґрунтованим домислом.
А «вся сіль» суперечки в тому, що у вересня 2014року водоканалом направлено до ТОВ «Долівенко» (ТМ «Дригало») розрахунок плати за скид наднормативних забруднень зі стічними водами у міську каналізацію на суму 48 138, 36 грн., який повинен був сплачений протягом п’яти банківських днів з моменту отримання. На календарі вже травень 2015 року, а рахунок досі не оплачений.
рахунок

розрахунок
Тому в березні 2015 року ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» подано позивну заяву до Господарського суду м. Київ на загальну суму позову – 64222,36 грн. На перший розгляд справи представники ТОВ «Долівенко» (ТМ «Дригало») не з’явилися. Судове засідання перенесено на травень 2015 року. Чим ближче дата судового засідання, тим активніше Л.Дригало намагається обчорнити підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА».
Водночас, ТОВ «ДОЛІВЕНКО» (ТМ «Дригало») , на превеликий жаль, є одним із тих підприємств, які порушують норми чинного законодавства, здійснюючи неодноразові скиди стічних вод з перевищенням у них допустимих концентрацій забруднюючих речовин, не вживають заходів з нормалізації якості та режиму скиду стічних вод та для вирішення питань погашення заборгованості.
Користуючись тим, що Людмила Дригало є депутатом Білоцерківської міської ради, вона постійно незаконно втручаєтьсь в роботу підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА», заважає працювати, погрожує розірвати договір з концесіонером та маніпулює свідомістю мешканців Білої Церкви. Все це Людмила Борисівна робить лише з однією метою: уникнути плати за скид наднормативних забруднень зі стічними водами у каналізацію міста, про яке вона начебто так дбає.

На підприємстві «БІЛОЦЕРКІВВОДА» ведеться постійний  лабораторно – виробничий контроль. Згідно плану лабораторно – виробничого контролю, затвердженого Державною екологічною інспекцією, раз в квартал, ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА” проводить дослідження проб зворотних вод (скиду біологічно очищених вод) на базі інституту Гігієни та медичної екології ім. Марзєєва.

марзээв

Прес – служба ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»