БІЛОЦЕРКІВВОДА VS Долівенко: конфлікт триває

ТОВ «Долівенко», відома ТМ «Дригало», забруднила екологію Білої Церкви на суму в розмірі 184 753,15 грн

І знову  ТОВ «ДОЛІВЕНКО» лідирує в списку переможців серед підприємств-забруднювачів Білої Церкви й готово робити та вигадувати все що завгодно, аби не сплачувати  рахунки за порушення підприємством.

ТОВ «ДОЛІВЕНКО» (ТМ «Дригало») , на превеликий жаль, є одним із тих підприємств, які порушують норми чинного законодавства, здійснюючи неодноразові скиди стічних вод з перевищенням у них допустимих концентрацій забруднюючих речовин, не вживають заходів з нормалізації якості та режиму скиду стічних вод та для вирішення питань погашення заборгованості. Працівниками ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» періодично проводиться відбір проб стічних вод на об’єктах ТОВ «Долівенко» і майже кожного разу результати аналізів негативні, а це говорить про те, що підприємство  не приймає ніяких заходів щодо очистки власних стічних вод, а продовжує скидати їх із перевищенням допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Час іде, але нічого не змінюється.

Рисунок1

Рахунки, які виставлялися на дане підприємство, ними добровільно не оплачувалися, тому стягнення даної заборгованості здійснювалося в судовому порядку.  При розгляді судових справ, по стягненню заборгованості за скид стічних вод з перевищенням допустимих концентрацій забруднюючих речовин, судами досліджувалися всі докази і обставини, які були надані як ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», так і ТОВ «Долівенко». Протоколи проведених аналізів стічних вод  судами взяті до уваги та визнано, що «лабораторія ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» проводила відбір проб стічних вод та проводила їх аналізи згідно положень та вимог чинного законодавства України».

На сьогодні ТОВ «Долівенко» має заборгованість за скид стічних вод з перевищенням в них допустимих концентрацій забруднюючих речовин на суму – 184 753,15 грн! ., 20% даної суми повинен отримати місцевий бюджет охорони навколишнього природного середовища. Погашення виниклої заборгованості також ТОВ «Долівенко» не проводиться, і тому всі справи передано на примусове виконання до  державної виконавчої служби у м. Біла Церква. Станом на сьогодні заборгованість не стягнена і в примусовому порядку.

ТОВ «Долівенко» не приймає до уваги, що стічні води, які випускаються їхнім  підприємством, фактично є загрозою негативного впливу на навколишнє природне середовище та екологічний стан Білої Церкви. Підприємство не розробляє жодних заходів щодо поліпшення якості власних стічних вод,  продовжує скидати стічні води з перевищенням допустимих концентрацій забруднюючих речовин у них, ігноруючи приписи природоохоронного законодавства, приписи інших чинних нормативно-правових актів, які регулюють питання щодо якості стічних вод, які створюються у суб’єктів господарювання внаслідок ведення господарської діяльності.

Єдине, що робить підприємство ТОВ «Долівенко» (ТМ «Дригало») –постійно пише  наклепи в різні інстанції та жаліється на підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА». Кращий захист –напад?