«БІЛОЦЕРКІВВОДА» ділиться досвідом

15 лютого 2016 року підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» відвідали колеги з  КП «Водоканал» міста Корсунь – Шевченківський. Метою візиту стало ознайомлення з технологічним процесом очистки води, а саме використання перманганату натрію.

Проблемою в Україні є незадовільний стан якості води в річках. В зв’язку зі щорічним зростанням температури повітря і води влітку відбувається інтенсивне випарування з поверхні водосховища, зменшується  швидкість течії, що призводить до утворення застійних зон, зменшується  самоочисна спроможність  води. Все це призводить до надмірного розвитку  синьо-зелених водоростей. Наявність органічних речовин рослинного походження і продуктів їх розкладу в річці придає воді землистого, трав’яного або болотяного запаху і присмаку. Під час гниття органічних речовин виникає неприємний запах.  Наслідком цього стає  річковий запах та присмак води з-під крану. Підприємство «БІЛОЦЕРКІВВОДА» знайшли спосіб подолання даної  проблеми – використання  перманганату натрію й з радістю діляться досвідом з колегами.

Колеги зацікавилися даним способом очистки та придбанням  реагенту для використання на своєму  підприємстві й домовилися про подальшу співпрацю.

IMG_20160215_135047      IMG_20160215_122707