«БІЛОЦЕРКІВВОДА» ділиться досвідом

9 та 10 вересня 2015 року, на підприємстві «БІЛОЦЕРКІВВОДА, пройшов презентаційний курс навчання для колег з водоканалів України.
Гостей привітали заступник міського голови Валерій Гнатюк та заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики – начальник управління інженерних систем Мінрегіону Сергій Пахольчук.

IMG_0803          IMG_0807
Основна тема заходу «Інноваційні технології в очистці води: використання перманганату натрію вперше в Україні». Директор «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Ольга Бабій розповіла про переваги використання пермангатнату натрію в водоочистці, про всі кроки, що були зроблені для його отримання та ввозу в Україну. Колеги відвідали цех водоочисних споруд «БІЛОЦЕРКІВВОДА», дізналися про те як проводились випробування перманганату натрію в лабораторних умовах підприємства, оглянули переобладнане приміщення пермангонатної.

IMG_0823                IMG_0830 IMG_0829                IMG_0827
Крім того, гості мали моживість прослухати лекції ведучих фахівців підприємства «БІЛОЦЕРКІВВОДА», про нововведення, що з`явилися та використовуются на водоканалі Білої Церкви останні два роки, які підприємство успішно працює в концессії.

IMG_0836               IMG_0841

IMG_0846               IMG_0843
«БІЛОЦЕРКІВВОДА» відвідали колеги з водоканалів: ММКП «Мукачівводоканал», ТОВ “ВІЛО Україна”, КП «Черкасиводоканал», Вишгородське МКП «Водоканал», КП «Івано-Франківськводоекотехпром», ТзОВ «Водоканал Карпатвіз» м.Берегово, КП «Ірпіньводоканала», ОКВП «Дніпро-Кіровоград», КПВКГ «Бориспільводоканал», МКП «Хмельницькводоканал», КП «Житомирводоканал», КП «Харківводоканал», КП «Чернігівводоканал.