Найдорожча вода

Журнал Forbes Traveller склав рейтинг найдорожчої питної мінеральної води в світі (ціна розрахована за 750 мл). 

 

10 місце: За 1,88$ можна купити пляшку «Equa». Вода добувається в природоохоронній зоні амазонських лісів Бразилії, в унікальному водоносному шарі, що цілком складається з рожевого кварцу.

9 місце: Пляшка «Tasmanian rain» коштуватиме 4$. Це той окремий випадок, коли назва цілком і повністю відповідає вмісту. Виробник просто збирає дощову воду на північному побережжі Тасманії і розливає її по пляшках. Повітря цих місць вважається одним з чистісіньких в світі, як і дощова вода.

8 місце: 4$ коштує пляшка води «Iskilde» (назва перекладається як «холодне джерело»). Воду качають в Данії з глибини 55 метрів. При видобутку вода має температуру 30 З, що в 3-4 рази нижче, ніж температура звичайної підземної води.

7 місце: Воду «Fine» 5,12$ добувають з глибини 640 м-кодів з-під вулканічного поясу гори Фудзі.

6 місце: За 6$ можна спробувати воду з аргентинської Патагонії, практично з південного краю Землі під назвою «Lauquen Artesian mineral water». Вода добувається з глибини більше 500 метрів з джерела біля підніжжя Анд. При цьому, вона поступає в пляшку прямо з джерела, виключаючи контакт з повітрям.

5 місце: Вода «Berg» за 6,19$ за пляшку добувається з айсберга на побережжі Ньюфаундленду, якому більше 15 тисяч років! Дорожнеча води пояснюється виробником тим, що видобуток на айсбергу важкий і частенько небезпечний для життя.

4 місце: «Aquadeco» — вода з канадського водоносного шару віком 18 тисяч років. «Aquadeco» коштує 12$ за пляшку.

3 місце: Дизайн пляшки води «Veen» (23$) виграв декілька премій, включаючи дві винагороди Pentawards, які дають виключно за упаковку. Саму дизайнерську воду в світі добувають у фінській Лапландії.

voda

2 місце: Вода, створена голлівудським письменником і продюсером Кевіном Бойдом, називається «Bling H2o» і стоїть 37$. Воду добувають в штаті Теннесі, після чого розливають в пляшки матового скла, прикрашені кристалами Сваровськи.

 

 

 

1 місце: Вода «10 Thousand BC» родом з канадського льодовика, який знаходиться в 200 милях на північ від Ванкувера. Це одна з найчистіших булілірованних вод в світі. Вона ж – найдорожча – 46 $ за 750 мл пляшку.