10 причин пити більше води

Чиста вода – на другому місці за популярністю після безалкогольних напоїв. Ця статистика викликає тривогу, оскільки солодка газована вода небезпечна для здоров’я: підвищує ризик ожиріння, інсульту і викликає проблеми з серцем. Ці риски можна запобігти, якщо зробити вибір на користь вживання води! Тільки вода не викликає побічних ефектів! Допоможіть собі відсунути убік підсолоджені напої і зробіть воду напоєм номер один! У цьому – незліченні переваги:

Водний баланс. Наше тіло на 65-75 % складається з води. Випиваючи досить H2O, ми підтримуємо водний баланс організму, що тим самим покращує обмін речовин, допомагає регулювати температуру тіла, переварювати їжу і багато  іншого.

osvezhayushiy_napitok_1600

Контроль калорій. Вживання води також може допомогти понизити вагу. Численні дослідження довели зв’язок між споживанням води і втратою декількох кілограмів зайвої ваги.

Паливо для м’язів. Коли в м’язах її недостатньо, вони втомлюються. Отже, для отримання додаткової енергії намагайтеся пити воду під час тренувань.

Чистіша шкіра. Вода виводить токсини з організму і тим самим знижує ризик появи вугрового висипу.
Функціювання нирок. Наші нирки щодня пропускають через себе 190 літрів крові, очищаючи її від відпрацьованих речовин і направляючи урину в сечовий міхур. Для цього пийте більше води!

Підвищення продуктивності. Склянка води може допомогти людям сконцентруватися та залишатися бадьорим і пильним на роботі.
Усунення втоми. Втома – один з перших симптомів обезводнення. Ще одна хороша причина для доброго ковтка води!

Підтримка роботи кишечнику. Споживання води в достатній кількості покращує роботу кишечника.
Засіб від хвороб. Вода допоможе при застуді, оговтатись після хвороби.

Підвищення мозкової активності. В результаті дослідження проведеного в Лондоні був виявлений наступний взаємозв’язок – студенти, що приносили з собою на іспит пляшку з водою, мали кращі оцінки, так як. H2O сприяє ясному мисленню.

Згідно з дослідженнями – дорослим рекомендується випивати від 9 до 16 склянок H2O. Проте, це число коливається залежно від рівня активності, віку і того, скільки люди споживають кави, чаю і насичених водою овочів і фруктів.